Američki košarkaš Zek Ledej postigao je dogovor sa Partizanom, sudeći po objavi njegove prijateljice Trejsi Lesor.
Danima se piše da bi Ledej mogao da se ovog leta vrati u Partizan, gde je sa mnogo uspeha igrao od 2021. do 2024. godine.
Prema navodima, iskusni krilni centar, koji je protekle dve sezone proveo u dresu milanskog Armanija, pregovara sa crno-belima.
Međutim, ako je sudeći po objavi Trejsi Lesor, partnerke Matijasa Lesora, posao je završen. Ona je podelila objavu jedne nezvanične navijačke stranice na kojoj piše da je posao završen.
Sve vesti o najnovijim pojačanjima KK Partizana pročitajte ovde.
„Dobro došao Zek Ledej“ – piše na toj objavi, a Trejsi je dodala „brateeeee„.

Da je ovo dobar znak za sve koji žele ponovo da vide Ledeja u Beogradu jeste jer se Ledej i Lesor, dok su igrali zajedno za Partizan, nisu odvajali i postali su bliski prijatelji.
Sve najnovije sportske vesti pročitajte ovde.
U prošloj sezoni Evrolige u dresu Armanija, Ledej je beležio u proseku 13 poena po meču, uz 51% šuta iz igre. Takođe, imao je 4,2 skoka i skoro jednu ukradenu loptu po utakmici.
Sveobuhvatni vodič o tome kako funkcioniše ABA liga pročitajte ovde.




