Američki košarkaš Zek Ledej postigao je dogovor sa Partizanom, sudeći po objavi njegove prijateljice Trejsi Lesor.

Danima se piše da bi Ledej mogao da se ovog leta vrati u Partizan, gde je sa mnogo uspeha igrao od 2021. do 2024. godine.

Prema navodima, iskusni krilni centar, koji je protekle dve sezone proveo u dresu milanskog Armanija, pregovara sa crno-belima.

Međutim, ako je sudeći po objavi Trejsi Lesor, partnerke Matijasa Lesora, posao je završen. Ona je podelila objavu jedne nezvanične navijačke stranice na kojoj piše da je posao završen.

Sve vesti o najnovijim pojačanjima KK Partizana pročitajte ovde.

Dobro došao Zek Ledej“ – piše na toj objavi, a Trejsi je dodala „brateeeee„.

Da je ovo dobar znak za sve koji žele ponovo da vide Ledeja u Beogradu jeste jer se Ledej i Lesor, dok su igrali zajedno za Partizan, nisu odvajali i postali su bliski prijatelji.

Sve najnovije sportske vesti pročitajte ovde.

U prošloj sezoni Evrolige u dresu Armanija, Ledej je beležio u proseku 13 poena po meču, uz 51% šuta iz igre. Takođe, imao je 4,2 skoka i skoro jednu ukradenu loptu po utakmici.

Sveobuhvatni vodič o tome kako funkcioniše ABA liga pročitajte ovde.

FanSport

Share.

Od 2020. godine pratim sport onako kako bi svaki navijač voleo, izbliza, strastveno i bez filtera. Ono što me razlikuje nije samo ljubav prema igri, već sposobnost da uhvatim trenutak koji prolazi nezapaženo. Iza svakog teksta stoji priča koju statistika ne može da ispriča. Crvena zvezda i Partizan u noćima koje pamti ceo kontinent. Reprezentacija Srbije u trenucima koji spajaju naciju. Novak Đoković i Nikola Jokić dvojica koji su dokazali da sa ovih prostora možeš vladati svetom. Ja nisam samo novinar. Ja sam čovek koji voli sport previše da bi o njemu pisao na hladan način.

Leave A Reply