Održana je redovna Skupština Crvene zvezde, ovoga puta u prostorijama kluba, u dvorani „Aleksandar Nikolić“.
Sve odluke na dnevnom redu usvojene su jednoglasno, a najavljen je i plan za predstojeći period.
Sednicu je otvorio prvi čovek kluba Željko Drčelić, koji se obratio prisutnima i zahvalio se državi, Upravnom odboru, Skupštini, sponzorima i navijačima. Poručio je da će se crveno-beli odužiti dobrim rezultatima na terenu.
Za veliki broj predstavnika Skupštine ovo je bila prva prilika da vide nove prostorije kluba, uređene po najvišim standardima.
Prisutni nisu krili oduševljenje onim što su zatekli u Čarlija Čaplina 39 i zahvalili su se Drčeliću na bazi koju je Zvezda dobila bazi koja je, kako su istakli, izgrađena u skladu sa veličinom kluba.
Sve vesti o najnovijim pojačanjima KK Crvene zvezde pročitajte ovde.
Teodosić se prvi put obratio kao sportski direktor
Nakon izlaganja predsednika Drčelića i finansijskog dela sednice, na red je došao sportski sektor, koji je dobio veliko pojačanje Miloša Teodosića. Legendarni plejmejker je preuzeo ulogu sportskog direktora i po prvi put se obratio članovima Skupštine sa svoje nove funkcije. Predstavio je ideju i plan koje je Zvezda zacrtala za narednu sezonu, a po završetku obraćanja dobio je gromoglasan aplauz.
Crveno-beli su dobili i novo lice u birokratskom delu kluba ulogu finansijskog direktora preuzeo je Alek Kulundžić.
Sve najnovije sportske vesti pročitajte ovde.
Nova sezona sa novim trenerom
Sve tačke dnevnog reda usvojene su jednoglasno, analizirana je protekla sezona, a čelni ljudi kluba su najavili i narednu sezonu, u koju Zvezda ulazi sa novim trenerom Ibonom Navarom, uz želju za što boljim rezultatima.

Sveobuhvatni vodič o tome kako funkcioniše ABA liga pročitajte ovde.



