Saša Obradović je na meču protiv Dubaija u Sarajevu bio žestoko ljut tokom jednog tajmauta na kamermana i snimanje toga.

Crvena zvezda igra veoma loše protiv Dubaija u Sarajevu i zbog toga je Saša Obradović baš nervozan. Videlo se to prvo na početku utakmice kada je bio besan na svoje igrače, a sada je to iskalio i na kamermanu u trećoj deonici utakmice.

Tražio je Obradović minut odmora na oko tri minuta pre kraja, pri rezultatu 81:56 za domaći tim. Tada je klupi prišao kamerman kao i čovek koji je držao mikrofon i oni su naljutili Sašu koji je reagovao kada je video mikrofon ispred njega dok je sedeo.

„Prošla utakmica, kao i svaki put“, počeo je Obradović i tada je primetio mikrofon i krenuo da psuje na srpskom.

„Beži bre u pi**u materinu sa ovim. Beži ovo. Stani ovde bre u piu materinu“, vikao je Saša, a neko mu je dobacio samo „nisu naši“.

https://www.fansport.rs/wp-content/uploads/2026/03/0-02-05-6256cbc4878c7cf35e7da42026d65cce96a2b71041a6a44cc6d288d31fd18784_c7ba54f821cd858.mp4
Izvor: TV Arena Sport

FanSport/MondoSport

Share.
Leave A Reply

Exit mobile version