Odbojkaški klub Crvena zvezda nastavlja sa pojačanjima nakon dolaska novog trenera.
Crveno-beli su za novog igrača doveli Slovenca Črtomira Bošnjaka.
Reč je o mladom igraču koji nema iskustvo nastupanja van Slovenije, ali je dobro poznat u svetu odbojke na pesku, gde je osvajao različite turnire.
Klub je dolazak novog primača objavio na svojim društvenim mrežama, gde su mu poželeli dobrodošlicu:
„Odbojkaški klub Crvena zvezda želi dobrodošlicu u klub sjajnom slovenačkom primaču Črtomiru Bošnjaku! Črtomir nam dolazi iz Kalcit voleja, sa kojim je bio vicešampion Slovenije, i sigurni smo da će biti odličan dodatak ekipi i važan igrač u novoj borbi za titulu. Dobro došao, Črtomire!“
Sve najnovije sportske vesti pročitajte ovde.
Ovim potezom Zvezda nastavlja praksu angažovanja Slovenaca, s obzirom na to da za fudbalski klub, aktuelnog šampiona Srbije, već igra vezista Timi Maks Elšnik.
Ovde pogledajte vodič sve medalje Srbija na Olimpijskim igrama detaljno.

